účetnictví • daně • mzdy

Staropramenná 221/25

Praha 5 - Smíchov

telefon_ico 257 312 441, 257 221 394

fax_ico 257 312 349

email_ico fortis-setos@cmail.cz

O nás


Firma FORTIS 2022, s.r.o. vznikla v roce 1994.

Od počátku činnosti se zabývá kompletními účetními, mzdovými a daňovými službami jak pro právnické (s.r.o., a.s., v.o.s., , k.s.) tak fyzické osoby (OSVČ).


V současné době má společnost čtyři stálé zaměstnance a několik externích spolupracovníků. Úzká spolupráce s daňovými poradci, auditory a advokátní kanceláří přispívá k zajištění komplexních služeb pro klienty.


Mezi její klienty patří živnostníci, malé, střední a velké firmy ze všech oborů podnikání. Pro své klienty zajišťuje účetní, mzdové, daňové a ekonomické služby. Firma preferuje individuální přistup ke každému klientovi. Samozřejmostí je zastupování klientů před úřady při kontrolách a jednáních.


S každým klientem má firma sepsánu mandátní smlouvou, kterou ručí za bezchybné zpracování jeho účetní, mzdové a daňové agendy. Firma má sjednané profesní pojištění na odpovědnost za případnou škodu. Důkazem profesionality, kvality a spolehlivosti její práce je, že nemusela nikdy tuto služby použít.


Firma nabízí tyto služby:Pokud Vás zaujala naše nabídka rádi zodpovíme Vaše dotazy a připravíme kompletní nabídku podle Vašich potřeb.

Odkazy - Ochrana osobních údajů - Mapa stránek - © 2024 FORTIS 2022, s.r.o. - Webdesign SpeedX.cz

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Další informace